top of page

NÁŠ PŘÍBĚH

JS.jpeg

Jindra Šípková

Mistryně Evropy v BODYFITNESS 2011

Sport se stal mou závislostí! Prostě to miluji!

Nevypadala jsem a necítila jsem se vždy tak jako dnes. Myslím, že v životě by se mělo zkusit vše a tak i já, ač teď nevypadám, jsem si prošla nadváhou, kterou střídalo období drastických diet, přejídání a zase úplně nesmyslného hubnutí. Věřte, mám za sebou nesmysly, jako jsou mléčná, sacharidová, zeleninová, polévková a bůh ví jaká dieta! Toto vše probíhalo samozřejmě bez provozování jakéhokoli sportu nebo alespoň pokusu o pohyb. Teď už se na to koukám jinak a vlastně si říkám, že kdybych si v minulosti neprošla i tímto obdobím, asi bych se nikdy nedostala tam, kde teď sem a nikdy bych vlastně nemohla pochopit problémy mých klientů.

Když mi bylo 27 let, řekla jsem si dost, takhle to nejde! I když jsem měla ještě malou dceru, začala jsem se aktivně věnovat cvičení a zdravé výživě. Postupem času mě cvičení nalákalo natolik, že jsem se rozhodla, že se pokusím složit zkoušky na instruktora. Ano, nebylo to jednoduché skloubit domácnost, malé dítě a své záliby, ale když už jsem to chtěla, šla jsem za tím, protože mě tento životní styl začal neuvěřitelně bavit a naplňovat. Postupem času, asi za dalších 5 let tvrdé dřiny a neustálého vzdělávání sama sebe, jsem dostala titul INSTRUKTOR I. kategorie pro aerobik, dětský aerobik, bosu, fitbox, spinning, pilates, powerjoga, K2 Hiking a Alpining. Je to dřina, ale věřte, jde to!

Postupem času jsem se rozhodla otevřít si své vlastní studio, kde jsem se začala věnovat nejen sportovním aktivitám, ale také hlavně relaxu a masážím, které jsou při aktivním způsobu života opravdu potřeba! Pořád jsem se necítila, že jsem dosáhla, všeho, čeho bych si přála ve své sportovní kariéře dosáhnout. A pak to přišlo. Ve svých 38 letech přišlo rozhodnutí, že tou pravou cestou pro mne je příprava na závody NATURÁLNÍ BODY FITTNES. A už to šlo tak rychle, že jsem se ani nestačila divit. Přípravy na takové závody jsou náročné, bolí to, sáhnete si na dno, ale ten pocit…

První závody jsem si vlastně darovala ke svým 40. narozeninám a víte co? Umístila jsem se na 2. místě na mistrovství Slovenska. Tohle byl pro mě neuvěřitelný posun, ten pocit, že všechna ta dřina a emoce a všechno, co jsem do toho vložila, bylo oceněno a hned druhým umístěním! To byl pro mě hnací motor, a já se vydala dál. Šlo to neuvěřitelně a mezi mé úspěchy mohu zařadit např.: absolutní mistr ČR, 7. místo mistrovství světa v Barceloně a můj vysněný titul - 1.místo na mistrovství Evropy!

Závody mi daly opravdu neuvěřitelnou zkušenost zase z opačného světa, ze světa, kde se spojení „UŽ NEMŮŽU“ používá tolikrát, že si to ani neumíte představit, ale vy můžete, prostě můžete, když chcete tak to jde. A jak já ráda používám: JDE TO, ALE BOLÍ TO!

Díky svým opravdu pestrým zkušenostem a poznáním kompletního fungování těla na vlastní osobě jsem začala s osobními tréninky.

Chci své zkušenosti šířit mezi Vás, mezi ty z Vás, kteří si nevíte rady jako já na svém začátku a stojíte na rozcestí jménem životní styl! Jaký si vyberete, je na Vás, ale já jsem tu od toho, abych Vám pomohla v tom ZDRAVÉM A AKTIVNÍM životním stylu. Je to můj život, miluji práci s lidmi, miluji je motivovat a předávat jim své zkušenosti. Jsem tu pro Vás a Vy mi to vždy vracíte svým nadšením a výsledky.

 

Takže kdo u nás ještě nebyl, ZASTAVTE se u nás.

jindra_pribeh1.jpeg

Kontakt

Sportovní studio JINDRA ŠÍPKOVÁ

Sportovní 3407, Mělník 276 01

tel: + 420 722 927 549

jindra.sipkova@post.cz

WWW.STUDIOSIPKOVA.CZ

LOGO.png
LOGO_boty.png
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - Bílý kruh
bottom of page